Po dobrem začetku sezone z zmago na gostovanju, so igralci članske ekipe z zmago nagradili tudi domače navijače.

Prve minute tekme so se odvile v prid gostujoče ekipe, ki je povedla 0:4. Domači strateg Primož Plazar je vzel minuto odmora, po kateri se je začela kazati boljša igra domačih. V 14.minuti so fantje končno ujeli gostujočo ekipo (4:4) in začeli delati razliko, ki je ob polčasu narastla na 4 zadetke (13:9). Z dobro predstavo, tudi sevniških vratarjev, se je nadaljeval drugi polčas. Fantje so naredili veliko razliko desetih zadetkov v 48.minuti. Do konca tekme je ta razlika še nekoliko narastla in tekma se je končala z rezultatom 33:20.

Za Sevnico so igrali: Stegne 1, Vrtovšek, Mrgole 5, Žičkar 1, Kolman 10, Horjak, Kadilnik V., Kovač 2, Kuhar 3, Janev 2, Mastnak, Cigler 4, Kadilnik T., Kozole 4, Kroflič, Novšak 1

Trener: Primož Plazar
Pomočnik trenerja: Iztok Godec

Navijačem se zahvaljujemo za podporo iz tribun. Na člansko tekmo vas ponovno vabimo 9.11. ob 19:00, ko v goste prihaja ekipa RD Alples Železniki.