Članska ekipa nadaljuje s serijo zmag in ostaja brez poraza tudi v četrtem krogu druge slovenske članske lige.

Tekma se je odlično začela za domačine, ki so v prvih minutah povedli s 3:0. Kljub poskusom gostov, da bi izenačili rezultat, so domačini nadaljevali z dobro igro. Ob polčasu je razlika narasla na 16:10.

Drugi polčas je prinesel boljšo igro gostom, kar se je poznalo tudi pri razliki, ki je postopoma izginjala. Deset minut pred koncem, so gostje ujeli sevničane (23:23). Zadetki so se vrstili na obeh straneh, ko so domačini po rezultatu 26:26 naredili nov preobrat in povedli. Domačini so zadeli še štirikrat in tekma se je zaključila z rezultatom 30:26.

Sevničani so osvojili novi dve točki in se obdržali na drugem mestu lestvice druge slovenske rokometne lige.

Za Sevnico so igrali: Stegne 4, Mrgole 5, Žičkar, Kos, Kolman 5, Horjak, Kadilnik V., Kovač, Kuhar 3, Janev 2, Mastnak, Cigler 8, Kadilnik T., Kozole 3, Kroflič, Novšak.

Trener: Primož Plazar
Pomočnik trenerja: Iztok Godec

Navijačem se zahvaljujemo za podporo iz tribun. Na člansko tekmo vas ponovno vabimo 23.11. ob 19:00, ko v goste prihaja ekipa RK Pomurje.