Leto 2019 bo članska ekipa zaključila nekoliko drugače. Čakata jih še 2 tekmi v domači dvorani.

Na zadnjo ligaško tekmo vas vabimo v SREDO, 11.12.2019 ob 19.30. V goste prihaja ekipa RK Ajdovščina, ki zaseda šesto mesto na lestvici. Sevničani so seveda favoriti tekme, vendar bo pomoč s tribun prišla še kako prav!

V SREDO, 18.12. v goste ponovno prihaja drugouvrščena ekipa RK Pomurje. Tokrat se bo v Sevnici odvijala tekma pokala Slovenije -1/16 finala. Gostujočo ekipo so domači v šestem krogu premagali z rezultatom 28:26. Obeta se nam torej napeta tekma, ki bo zaključila prvi del tekmovanja v sezoni 2019/2020.

Napolnimo tribuno še na zadnji tekmi v letu 2019. VABLJENI!

Na obeh tekmah boste lahko izpolnili tudi obrazce za doniranje 0,5% vaše dohodnine Rokometnemu klubu Sevnica. Če želite, lahko obrazec tudi natisnete ter izpolnete in ga na tekmah oddate pri blagajni.
Zahvaljujemo se vam za podporo!