Člani ostajajo neporaženi in na vrhu lestvice!

Končni rezultat 32:29 (17:13)

Po prvi obrambi Kosa, so gostje konstantno lovili zadetke Sevničanov. Ob rezultatu 7:7 je domači trener Plazar vzel minuto odmora, kar se je odražalo v naraščanju razlike. Do konca prvega polčasa so domači brez težav dosegali zadetke in višali prednost. Po prvem delu tekme je bil rezultat 17:13.
Drugi polčas so domači začeli odlično in še povečali prednost. Kljub številnim izključitvam na domači strani, skupaj jih je bilo kar 10, so Sevničani v zadnjih 5 minut tekme odšli s prednostjo sedmih zadetkov. V zadnjih petih minutah so bile na domači strani kar štiri izključitve. Tekma se je končala z rezultatom 33:29.

Trener: Primož Plazar
Vodja moštva: Iztok Godec

Za Sevnico so igrali: Stegne 5, Mrgole 4(1), Kolman 1, Horjak, Kadilnik V., Kovač, Kuhar 5, Janev, Mastnak 4, Cigler 7, Kadilnik T., Kozole 5(1), Kroflič, Novšak

Navijačem se zahvaljujemo za podporo. Na člansko tekmo vas vabimo ponovno v sredo, 11.3. ob 19:00, ko bo odigrana tekma za pokal Slovenije. V goste prihaja ekipa iz Dola, ki igra v 1.B ligi. Vabljeni!