Člani so danes gostovali pri RK Arcont Radgona, 8. uvršeno ekipo na lestvici.

Zgrešeni zadetki v prvih desetih minutah so trenerja Plazarja spodbudili k prvi minuti odmora pri rezultatu 2:3 v 12. minuti. Sevničani so nato odigrali veliko bolje, vratar Kos je obranil nekaj ključnih strelov domačinov. Ob polčasu so Sevničani vodili z 9:16.

V drugem polčasu so domačini nekoliko zmanjšali zaostanek. Dobro delujoča obramba je ohranjala štiri zadetke prednosti. V 43. minuti je trener Plazar pri rezultatu 16:21 vzel minuto odmora. A žal so Sevničani izgubili nekaj prednosti in tekmo zaključili z rezultatom 24:27.

Za Sevnico so igrali : Kuhar 6, Janev 4. Kozole 4, Mrgole 4(1), Kolman 3, Cigler 3, Kadilnik T. 2, Kovač 1, Mastnak, Novšak, Kadilnik V., Horjak, Kroflič, Kos.

Trener: Primož Plazar
Vodja moštva: Iztok Godec.

Upamo, da vas odlični rezultati članske ekipe privabijo na sredino pokalno tekmo. V goste prihaja RK DOL Tki Hrastnik, ki igra v 1.B ligi. VABLJENI!