Rokometni klub Sevnica tudi letos poziva vse, ki želite pomagati našim prostovoljcem pri delu, da namenite del dohodnine kot donacijo. Gre za največ 1 % dohodnine, odmerjene po zakonu, ki jo lahko namenite za financiranje splošno-koristnih namenov (vir). Ta del dohodnine se vam po zakonu odvede v vsakem primeru, lahko pa ga namenite točno določeni organizaciji. Prosimo vas, da prepoznate Rokometni klub Sevnica kot tisto društvo, ki si iz vaše strani zasluži del dohodnine.

Rok za oddajo je podaljšan do 31.5.2021. Hvala vsem, ki ste našemu klubu že namenili 0,5 % dohodnine do 31.12.2020. Vaš prispevek se avtomatsko poveča na 1%.

Podatki:
ROKOMETNI KLUB SEVNICA,
TRG SVOBODE 42, 8290 SEVNICA
ID za DDV: SI 55105963

Odstotek: do 0,5 %

Izpolnjen obrazec lahko pošljete:

-preko obrazca na spletni strani https://www.olympic.si/podarim ,
-na urad FURS-a do 31.12.2020 (FURS Brežice, Enota Sevnica, Glavni trg 19, 8290 Sevnica),
-ali kot pdf ali jpg dokument po elektronski pošti na rksevnica@gmail.com do 31.5.2021.
Prav tako pa je možno del dohodnine nameniti RK Sevnica preko elektronskega poslovanja FURS eDavki.

Iskreno se vam zahvaljujemo za vaš prispevek!