V petek, 9.10.2020, so v Sevnici gostovali rokometaši ekipe RK Krško. V prvem polčasu se je že razkrila želja domačih po tem, da dve točke ostanejo v Sevnici. V 10. minuti smo spremljali že kar enostransko igro in vodstvo naših z 8:3 in 4 minute kasneje kar z 10:3. Krško se je sicer prebudilo, a jim rezultata ni uspelo ujeti. Prvi polčas se je zaključil pri rezultatu 14:10.

Drugih 30 minut igre je potekalo po istem kopitu. Na začetku so plavi svojo prednost še povišali, nato pa so se Krčani izenačenju približevali, a kaj več kot do 4 zadetkov zaostanka jim ni uspelo. Tekma se je končala z rezultatom 30:24, tako se je Sevnica veselila druge zaporedne zmage, kar nas uvršča na 3. mesto lestvice.

Tretji tekmovalni vikend v 1. B DRL je minil v luči odpovedi tekem in pa velikega presenečenja, ki so ga pripravili Sevničani.

ROKOMET.net

Hvala navijačem za razumevanje in upoštevanje ukrepov, hkrati pa upamo, da se rokomet končno začne nazaj igrati in se ponovno vidimo v sevniški dvorani!