V soboto, 17.4.2021, so v Sevnici gostovali rokometaši ekipe RK Črnomelj. Domači so že takoj na začetku tekme pokazali, da so po dveh zelo tesnih porazih željni nove zmage! Že po polovici prvega polčasa smo v sevniški dvorani spremljali enostransko tekmo z rezultatom 11:4 v korist Sevničanov. Prednost so do konca polčasa le še povišali in na odmor odšli s prednostjo desetih golov (21:11).

Čeprav je Črnomelj v drugem polčasu igral nekoliko bolj zbrano, je bila sevniška nadvlada očitna. Do izteka zadnje sekunde je Sevnica podvojila svoje vodstvo in slavila z rezultatom 42:22. Najboljši strelec tekme je z devetimi goli bil Aleksander Kuhar.

V naslednjem krogu nas čaka Škofljica v gosteh, doma pa se ponovno snidemo 30.4.2021, ko v Sevnico pride RK Dol TKI Hrastnik. Vse nadaljnje tekme do preklica lahko v živo spremljate na naši Facebook strani. Hvala za spodbujanje, hkrati pa upamo, da se kmalu ponovno vidimo v sevniški dvorani!