Rokometni klub Sevnica tudi letos poziva vse, ki želite pomagati našim prostovoljcem pri delu, da namenite del dohodnine kot donacijo. Gre za največ 0,5% dohodnine, odmerjene po zakonu, ki jo lahko namenite za financiranje splošno-koristnih namenov (vir). Ta del dohodnine se vam po zakonu odvede v vsakem primeru, lahko pa ga namenite točno določeni organizaciji. Prosimo vas, da prepoznate Rokometni klub Sevnica kot tisto društvo, ki si iz vaše strani zasluži del dohodnine.

Podatki:
ROKOMETNI KLUB SEVNICA,
TRG SVOBODE 42, 8290 SEVNICA
ID za DDV: SI 55105963

Odstotek: do 0,5 %

Izpolnjen obrazec lahko oddate na članski tekmi pri blagajni ali ga samostojno odnesete na urad FURS-a do 31.12.2019. Prav tako pa lahko del dohodnine namenite RK Sevnica preko elektronskega poslovanja FURS eDavki.

Iskreno se vam zahvaljujemo za vaš prispevek!